Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Győrben melyik a legjobb...

Győrben melyik a legjobb internet szolgáltató?

Figyelt kérdés

Most költözünk Győrbe és mivel eddig nem Magyarországon éltünk nincs igazán rálátásunk az internet szolgáltatókra, főként nem Győrben.

Ezért a segítségeteket szeretném kérni. Melyik a legjobb szolgáltató ár-érték arányban? Saját tapasztalatokat szívesen fogadok. :)

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. ápr. 24. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Digi. Gyors, olcsó.
2018. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most néztem a digi oldalán és elvileg a mi utcánkban nincs Digi :/ reményekedem,hogy nem így van.

Vidanet és Telekom engedélyezett biztosan ezekről valaki véleményt tudna mondani?

2018. ápr. 24. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Vidanetről váltottam Digi-re. Nálunk a Vidanet egy nagy határ szär volt.
2018. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy azzal mi volt a probléma?
2018. ápr. 24. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Többször kimaradt a net és a telefon, néha adás sem volt. Mikor ezt húsvét két napján művelték akkor váltottam...
2018. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg mi is a Vidanettel szenvedünk, igaz mi egy megyével arrébb. 100 Mbit fölötti netet felesleges venni mert sokkal instabilabb, mint a "lassabb" csomagok. Nekünk december vége óta van 150 Mbit-es net, ez alatt a 4 hónap alatt talán 1 hetet volt összesen jó az internet és ezek a napok mind akkor voltak mikor bejelentettem a hibát náluk, kijöttek azt mondják minden jó, véletlen pont megjavul az internet mikor itt vannak, ezután 1-2 napig jó majd megint ugyanúgy rossz. Az elmúlt két hét alatt 3x telefonáltam rájuk, hogy rossz az internet. Konkrétan a szerelők csukott szemmel tudják, mi hol van a lakásban annyiszor jártak itt (Bár teljesen feleslegesen, ha sose találnak semmit.)

A 150 Mbit-es internet előtt 60 Mbit-es netünk volt ugyanúgy a vidanettől, azzal is voltak problémák, de sokkal kevesebb, mint ezzel. Arról meg nem is beszélve hogy az áraik az egekbe vannak, 6.000 Ft körül fizetünk a 150 Mbit-es internetért a Telekomnál ennyiért 1000 Mbit-eset adnak, a Diginél meg fele ennyiért árulják az 1000 Mbit-eset.


Voltunk már Telekomosok is, velük is volt pár problémánk, de nem ennyi mint a Vidanetesekkel.

2018. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát eléggé csalódott vagyok. Nem tudom hogy fogom még megoldani az internet problémát, de így legalább tudom hogy a két rossz opció közül melyik a kevésbé rossz.
2018. ápr. 26. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!