Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on szűrt engedélykéré...

Facebook-on szűrt engedélykérésekben üzenet?

Figyelt kérdés
Az a problémám merült fel, hogy régebben egy illetőt ismerősnek jelöltem, de ő nem jelölt vissza, és már nem is tudom újra jelölni, őszinte leszek, akkor még lehet nem tudta a vezetéknevem, vagy valami félreértés történt, nem hiszem hogy esetleg idegesitőnek talált volna, nagyon ritkán osztok meg bármit is, lényeg a lényeg, később jobban megismertük egymást, és most megint kis idő elteltével kb szökőévente egyszer látom. A helyzet a következő, nem az ismerősöm, de messenger-en így is tudtam neki írni, megkapta, de már nagyon régóta nem is nézte meg. Ha valaki nem ismerősöd, úgy tudom az engedélykérések részhez kerül az üzenet, amiről alapvetően kap az ember értesítést, de lehetséges e az hogy a szűrt engedélykérésekhez kerül, valamilyen oknál fogva, pl azért mert elutasította régebben a jelölést? Tudtommal a szűrt részről nem érkezik értesítés, és így érthető lenne miért nem nézi meg. Nem voltunk rossz kapcsolatban, soha nem veszekedtünk, volt hogy segítséget is nyújtottunk egymásnak. Tudom megpróbálhatnám felvenni vele máshogy a kapcsolatot, de kíváncsi vagyok, mert történt már hasonló eset, csak nem volt ilyen komplikált. Nem is írtam semmi "nyomulósat", csak köszöntem, aztán később megint.

2018. ápr. 24. 19:32
 1/1 anonim válasza:
Én egyszer írtam egy ismeretlennek így: megtaláltuk a Szabó Ervin könyvtárból kölcsönzött könyvét az ország másik végében az erdőben. Mikor már régebb óta nem válaszolt, kerestem az ismerősei között egy olyan leányzót, aki biztosan ismeri ezt a funkciót és kértem, hogy szóljon a srácnak, hogy üzije jött. Másnap vissza is adtam neki a könyvét. :)
2018. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!