Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on a feltöltési mennyisé...

Ncore-on a feltöltési mennyiséget hogy tudom növelni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ncore-ra eddig még semmit sem töltöttem fel. A letöltött torrentekből összejött 10.36 GB. Szeretnék legalább "Tag" rangot elérni.

Hogy tudom ezt megnövelni?


2018. máj. 1. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Wiki - Szabályzat - Rangok
2018. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Seedelj többet. :D
2018. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Visszaseedelem a 48 órát. Az a 10 GB, az maximum egy 15 torrentből jött be, de mostanában semmi. Valamelyik nap jött pár MB, de kb ennyi is.
2018. máj. 1. 23:38
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Letöltesz olyan torrenteket, amik népszerűek. Top filmek, top játékok, top sorozatrészek 720p/1080p változatai. Ha nem érdekel, akkor is. Ezekből sok feltöltés szokott összejönni. Ne csak a 48 órát seedeld, hanem amíg pörög, addig simán. Én 2-3 hónapig szoktam bent hagyni. A Tag ranghoz nem 26 hét vagy 250GB kell, hanem 26 hét ÉS 250GB, azaz mindkettőnek teljesülnie kell.
2018. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nCore-on a rangokat pontok alapján adják. Ha rákattintasz a pontjaidra, ott a képlet, ami alapján számítják, nem másolom be. Lényeg, hogy pontot ér a feltöltött adatmennyiség mellett a seedben tartott torrentek száma és életkora is. Tehát minél több torrentet futtat a kliensed és azok minél régebben kerültek fel az oldalra, annál több pontot kapsz, még akkor is, ha senki nem tölti tőled azokat. Én a következő megoldást használom: 24 órában üzemel egy media serverem, a letöltött filmeket úgyis azon tárolom. Ezen futtatom a torrent klienst, átlagban van 200 aktívan seedben tartott torrentem, a legrégebbi kb 1 éves. Ezzel folyamatosan az első 20 000 között vagyok, így mindig elite, miközben a sávszélességemet csak minimálisan foglalja, amikor valaki ezeket a régi torrenteket szedi. Viszont sajnos a 250GB illetve 1TB feltöltött mennyiséget muszáj elérni, ezt meg csak a mások által is leírt módon tudod. Legalább ameddig eléred a 250GB-t, sajna úgy kell használnod, hogy nem azt, vagy nem csak azt szeded le, ami neked kell, hanem naponta többször belépsz, rendezed a torrenteket letöltők száma (L) szerint és azt töltöd le te is, amit a legtöbben szednek, plusz az új filmeket, amik várhatóan népszerűek lesznek. Nagy eséllyel még azután is marad bőven letöltőjük, hogy te letöltötted és lesz seeded.
2018. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!