Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sokan miért nem teszik nyilván...

Sokan miért nem teszik nyilvánossá az ismerőseiket a facebookon? Mit kell ebben titkolni? Én ezt nem értem, mert elég megnézni kik like-olták a képeiket és már látja is az ember kik az ismerősei.

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet titkolja egy nő a korát, és nem akarja, hogy az ismerősei átlagéletkorából az övére is lehessen következtetni. Most ez csak egy tipp. Más kérdés, hogy te ravasz módon deríted ki, ki kinek az ismerőse a like-olt dolgokból.
2018. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy álított be, így nem látszik, hogy hány ismerősöm van, csak én látom.

Hogy miért? Csak úgy :)

2018. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert vannak idiotak es vegigjelolik az ismeroseidet, nem szamit, hogy fingjuk sincs ki az.
2018. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én melegként azért rejtem el, mert egyesek ha egy meleg ismerősei között meglátnak egy jóképű srácot, rögtön azt hiszik ő is az, és ha bejelölik az elég ciki. :)
2018. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első hsz

Nem kell itt kideríteni és nyomozni semmit, mert ha kihozza amit megoszt, vagy új képet tölt fel, akaratlanul is látszik mennyi a lájk...és igen utánanézhetnék kik az ismerősei illetve lájkolói, de itt nem ez a lényeg. Hanem az, hogyha valakit érdekel, úgyis meg tudja nézni.

2018. máj. 18. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!