Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet kitenni...

Miért nem lehet kitenni semmilyen videot ismert zenével se facebookra, se instagramra?

Figyelt kérdés
Páromat szerettem volna meglepni egy képeinkből álló magam által szerkesztett videóval, ami alatt a kedvenc zenénk megy...igen ám, de nem vagyok jogosult rá...mi történik ha ennek ellenérw feltöltöm? Lecsuknak?:D Hát régen ilyen nem volt...ezer meg ezer videot kitettem anno ismert zenék aláfestésével...nem értem mire jó ez...tudtok valami megoldást, hogy kitehessem ezzel a zenével? Esetleg ha más formában töltöm le, nem az eredeti számot, akkor??? Vagy átalakítom valahogy? Koszi a valaszt
2018. ápr. 25. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik zenéről lenne szó? Nekem is van egy két videóm saját felvétel de megy alatta zene a Facen, de lehet hogy változik és letörölhetik, nem csuknak le, max csak letörlik a zenés videót....
2018. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

Ez. Nem tudom valahogy átalakítani hogy elfogadjak? Nem akarom azt se hogy feltöltöm a videot es ra egy napra torlik

2018. ápr. 26. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez van. C'est la vie ("Ilyen az élet")

Az előadók/a tartalom-előállítók nem jótékonysági szervezetek, hanem profitorientáltak. Költségeik vannak amit valamiből fedezniük kell. És nem fogják hagyni, hogy alkotásukat valaki, a beleegyezésük nélkül, ingyen prédaként közzétegye.

2018. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!