Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenoros hordozható routert...

Yuutanori kérdése:

Telenoros hordozható routert használok. Egy nap tízezer forinttal emelték a hitel keretemet, de miért?

Figyelt kérdés
Az emelt díjas szolgáltatásra és mobilvásárlásra felhasználható hitel keretemet megváltoztatták havi 10000 forintra, holott ezt a szolgáltatást 2 éves hűséggel vettem ahol a havi számlámnak 4 ezer valamennyinek kell lennie. A második évtől hat ezernek. Egyszerűen nem értem ezt az emelést. Nem is használok emelt díjas szolgáltatást csak a netemet, mert 50 gigát rendeltem. Az egyik nap 5 ezer forintos számla is kijött a tízes elött én meg csodálkoztam, mert nem telt le még az első év. Még csak nyolc hónap telt el, engem meg megöl az ideg ettől az emeléstől. Nem értek ehhez, ezért nézétek el tudatlanságomat.
2018. máj. 15. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is nézd át a szerződést

Másodszor, az 50 gigát nem forgalmaztad le? Mert ha igen, akkor lehet hogy automatikusan kaptál kiegészítő szolgáltatást

Harmadszor pedig, ezzel a szolgáltatóhoz fordulj. Mi nem tudjuk hogy milyen szolgálzatónál milyen csomagra, milyen feltételek mellett milyen szerződést kötöttél, így aztán segíteni sem tudok

2018. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Érdemes a Telenor weboldalát is átnézni néha. Nem fogják emelni a havidíjadat. Ez csak egy hitelkeret, semmi köze a havidíjhoz. Az a 10.000 Ft azt jelenti, hogy 1 hónapban 10.000 Ft értékben vásárolhatsz különböző emelt díjas szolgáltatásokat ( pl mobilparkolás, mobillottó stb ). Ha nem vásárolsz semmit, akkor pluszban sem kell fizetned semmit.

2018. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!