Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a helyzet a gore oldalakkal?

Mi a helyzet a gore oldalakkal?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a jog kategóriába kellett volna tennem, de talán itt több választ kapok. Szóval, legalitás szempontjából a létükkel mi az állásfoglalás? Na és a látogatásukkal?


A másik kérdésem, hogy honnan szereznek ezek ennyi anyagot? Oké, értem, hogy kiszivároghat, és hogy a kaotikus harmadik világbeli országokban a kutyát nem érdekli, ha akár egy rendőr vagy kórházi dolgozó is felteszi, és hogy sokat céltudatosan azért csinálnak, hogy utána üzenetként feltöltsék pl. bűnszervezetek.


De most például láttam a magyarországi román kisbuszbaleset helyszíni videóját. Közvetlen a baleset után, cenzúra nélkül. Egy ilyen hogy kerül ki? Nem félti az állását az illető?



2018. máj. 24. 12:42
 1/1 anonim válasza:
Én se értem ezeket.
2018. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!