Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet ebből problémám?

Lehet ebből problémám?

Figyelt kérdés
Kb 1 évvel ezelőtt létrehoztam egy Facebook profilt full általános névvel (pl vezetéknév Kiss, Nagy, Horváth, stb...) és csak úgy megadtam random adatokat, nem más adataival éltem vissza. Profilképnek beállítottam egy romániai csaj profilképét. Törölhetik a holnapi új adatvédelmi szabályzat miatt a profilom? Mert most mindenhol erről az új adatvédelemről írnak. Esetleg ha a csaj megtudná, hogy kitettem 1-2 képét azért feljelenthetne?

2018. máj. 24. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A régi adatvédelmi törvénnyel is megtehették.

Mégis mit képzeltél, mit csinálsz???

2018. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy hosszú sztori, lényegében a testvérem férjét ezzel a profillal buktattuk le, ehhez használtam/tuk fel a képet.
2018. máj. 24. 22:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont ne is haragudj 1-es de ha valaki nyilvánosan felteszi a képet a Facebookjára annak tudtommal számolnia kell onnantól a következményekkel. Tudomásom szerint amit ő feltölt magáról az nem jogvédett.
2018. máj. 24. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
De jogvédett. Nincs jogod használni azt a képet.
2018. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!