Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 10-re váltás után a...

Thecreepy kérdése:

Windows 10-re váltás után a netem úgy gondolta, hogy a torrentes letöltéseket (pl. filmek vagy akármi más) nem hajlandó az eredeti net sebességgel tölteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1000mb-os netünk van. Eddig win7-en a torrent is körülbelül 30-40mb/s el hozott le ami nagyban lerövidítette a letöltési időt. Most viszont win10-re rakás után a letöltésem a torrent-ben nem megy fentebb 2mb-nál és e környékén mozog. Egyéb platformokon pl. Steam, Uplay, Blizzard letöltések teljesen jól mennek, néha elérik az 50mb/s-is viszont a torrent megadta magát a maga 2mb/s-ével és 1000évig tart leszedni megint egy filmet. Valaki valami ötlet, hogy mi történhetett, hogy a win10 felrakása után ez történik a torrentemmel? Nincs semmi korlátozás a torrentel kapcsolatban, átnéztem mindent többször.

2018. máj. 26. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ennyien seedelik. Nekem is win10 van és jön néha 1-el, néha 10-el.
2018. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Vedd meg eredetiben???


Mióta probléma az, hogy Pistike92 nem tud 1000-el lopni az interneten?

2018. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az előző kommentnek őszintén szólva semmi értelmét nem láttam és nem is segített a problémámban. Az első hozzászólónak pedig csak annyit említenék meg, hogy pl a nemrég feltöltött Jigsaw vagy Insidious amit körülbelül 1000en nyomnak fel és kb a fele vagy a negyede tölti le, nehogy már a seed legyen a baj ami miatt ez a borzalmas letöltési mutató van. Az előző hozzászólónak csak annyit, hogy nyilván egy filmet nem fogok megvenni azért, hogy megnézhessem ha bármikor lehetőség van azt letölteni. Nem azt mondtam, hogy egyáltalán nem megy, csak érdekelne miért csökkent a torrenten belül le ennyire a letöltésem a win10 felrakása után. Ez volt a kérdés! :|
2018. máj. 26. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nemsokára fizethetünk Netflixre, spotifyra, néhány hónapon belül pedig letörlik őket, nem fogják sokáig tárolni őket, a Torrentek sem lesznek örök életűek, Mert szolgáltatók mint pl a Telekom is, befognak hozni egy új törvényt miszerint nem lehet majd torrent oldalakról letölteni semmit, erről ennyit.......
2018. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 senkit nem érdekel, hogy a lopott windowodon lassan tudsz lopni. Hű vagy a nevedhez.
2018. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 4 Tudsz mutatni róla valami cikket vagy videót? Mikkor lesz ebből valami?
2018. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott a gond, torrent hiba volt. Egy kis variálással és kompatibilitása dolgokkal való javítás alatt jó lett.
2018. máj. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!