Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valóban igaz, hogy "ami az...

Valóban igaz, hogy "ami az internetre egyszer felkerült, az ott is marad"?

Figyelt kérdés
Szóval, mondjuk amit egyszer feltöttött valaki facebookra, de letörölte, akkor az azért még fellelhető valahol az internet bugyraiban? És ha igen, hogyan?

2018. máj. 28. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy pl. ha valaki feltölt egy képet Facebookra én onnan lemásolom és a gépemen tárolom, onnan gyakorlatilag bármikor fel tudom tölteni bárhová újra és újra..
2018. máj. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A facéra igaz. Mindent őriznek.
2018. máj. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem múltkor valaki egy fórumos vita közben egy 8 évvel korábbi kommentemet másolta be bizonyítékul. Nem hogy az az oldal, de már a szolgáltató sem létezik évek óta, de ő valahogy mégis megtalálta.
2018. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utolsóhoz, biztos nagyon kell értenie a gépekhez, hogy azt visszahozhassa..... :O
2018. jún. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!