Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy hogy bizonyos filmeket...

Hogy hogy bizonyos filmeket nem törölnek le youtuberól?

Figyelt kérdés
Én töltöttem mar fel filmeket youtuberol meg lattam is hogy vannak fent. De valamelyiket letörölték szerzői jogvedelem miadt valamelyiket nem.

2018. jún. 5. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Tőlünk vársz választ a YouTube tulajdonosa és üzemeltetője helyett?
2018. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a youtube manapság nem a következetességéről híres
2018. jún. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt kérdezem hatha valaki tudja.
2018. jún. 5. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy néhány filmet kis országok, kis költségekből csinálták őket, és a tulajokat már nem érdeklik, de nem vagyok ebben biztos...
2018. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
A Google sem képes minden, a YT-ra került anyagot azonnal átnézni és ellenőrizni...
2018. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jogbirtokos függő, hogy melyik videót/zenét törlik. Van amit fent hagynak, de csak bizonyos országokban nézhető. De fel lehet tölteni jogvédett tartalmat úgy, hogy ne töröljék le. Például a kép elforgatásával vagy a hang minimális torzításával, stb..
2018. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!