Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Web böngészőim lassúak,...

Web böngészőim lassúak, lefagynak, nem töltődnek be. Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Asztali PC-t használok, I7 CPU, 16GB ram, Win 10 pro(eredeti), stb. Modern gép. Vírusírtó: Smart security 11.

A probléma Wifi-n és kábeles megoldáson is fenn áll.

Torrent letöltések 10-15 MB/s sebességgel jönnek. Tehát teljesen jó. Feltöltés is teljesen jó. Bármilyen böngészőt használok, Chrome(alap), Firefox, Explorer 11, ugyanez a probléma. Minden program, eszköz legfrissebb, naprakész. Bővitmények letiltva. Olvastam olyant hogy a Javascript a baj, ha letiltom nem tölti be az oldalt Pl Facebook. Már telepítettem a gépre Advanced System Caret is, hiába. A gép teljesen vírus mentes. Magába a rendszer beállításokban is próbálkoztam, hiába. Valali valami tipp?



2018. jún. 8. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!