Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy szüntessem meg a kezido.h...

Hogy szüntessem meg a kezido.hu előfizetésemet?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye voltam amiért előfizettem meg minden de ezen lépjünk túl. A lemondáshoz el kell faxolni egy lapot de lenne valami egyszerűbb módja hogy töröljenek?

2018. jún. 30. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Felmondható e-mailben is:

"A jogviszony írásbeli felmondását kérjük, levélben, faxon vagy e-mailben küldje a következő címre:


White Label Dating Provider & Dating Factory

Ügyfélszolgálati csapatnak

Tyche Technologies AG, Hofstrasse 1A, 6300 Zug, Svájc


Tel: +41 445 802 054

Fax: +44(0)1278501112

E-mail: support@datingfactory.com "

Forrás: [link]

2018. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült!
2018. jún. 30. 17:46
 3/11 anonim válasza:
Hova irtal nekik uzenetet es mit ha tudnal segiteni megkoszonnem! Akar itt akar privatbuzenet formajaban! Elore is koszonom!
2018. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szia, én is szeretném tudni,hogy pontosan mit írtál,hogy törölték? akár privátba bármiben,én is bele estem
2018. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát üzenetet privát üzenetként címezve:

"Az üzenet témája: Szia

Az üzenet szövege: Szia enis beleestem a hibaba hoy elofizettem erre a kezido. Hu nevezetu oldalra es szeretnem felmondani de nem tudom hogy mit hova kell kuldeni es mit irjak nekik !Nagyon megkoszonnem ha tudnal segiteni!"


Helló,

hogy hova kell: azt leírtam #1-es hozzászólásomban - ott a cím, e-mail-cím és faxszám.

Hogy mit: egy szimpla felmondást. Ez is megtalálható a #1-es hozzászólásomban belinkelt oldalon - lásd: "Felmondási űrlap" néven. Kimásolod szövegszerkesztőbe (Microsoft Word, Google Docs, Libreoffice Writer,...), megformázod, hogy levélszerű legyen, kinyomtatod, aláírod, beszkenneled (lehetőleg PDF-formátumba), elküldöd.

2018. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Rendben es meg annyi hogy ez emailba kuldted el? Illetve mennyi ido utan erkezett ra valasz?
2018. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Rendben es meg annyi hogy ez emailba kuldted el?"

Én sehogy.

Nem regisztrálok ilyen oldalakra.

De Te küldheted e-mailben, vagy küldheted faxon, vagy küldheted postai levélben is - vagy ezek kombinációiban.

2018. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
már elküldtem:elöször azt írta hogy szomoruan veszi h felakarom függeszteni,de hogy javasolhat-e bármit hogy jobbá tegye nekem az oldal élvezhetőségét. elküldtem még 1x és utána megint írta h sajnálja h felakarom függeszteni és hogy ingyen vip tagságot kínál, de még mindig nem függesztették fel az előfizetést
2018. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor - ha már ilyen levelezési viszonyban álltok - küldd el még egyszer a lemondási nyilatkozatot, és írd le mellé, hogy az adatokat nekik törölniük kell, ha ezt nem teszik meg a svájci szövetségi adatvédelmi és információvédelmi biztoshoz ( [link] ) fordulsz.


Hivatkozási alap:

"A természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK rendelet hatályon kívül helyezéséről (általános adatvédelmi rendelet)" [ [link] ] - ez a híres-hírhedt GDPR-rendelet, ennek 65. pontja értekezik az adatok törléséről. Bár Svájc nem EU-tag, de átvette a GDPR rendelkezéseit:

"Svájc például a hatályos adatvédelmi törvényének (Bundesgesetz über den Datenschutz; „DSG”) módosításáról döntött, így többek között a GDPR szerinti alapelvek és több, a GDPR-éhoz hasonló konkrét rendelkezések DSG-be történő beemeléséről. "

[link]

illetőleg: [link]

2018. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

köszi a segítséget ,de szerintem sikerült, most délelött még elküldtem nekik a felfüggesztő nyilatkozatot és ezt írták vissza

Üdvözlöm,


Köszönjük az e-mailjét. Sajnálattal halljuk, hogy meg szeretné szüntetni prémium tagságát.


A számlázást most felfüggesztették, de továbbra is használhatja a prémium szolgáltatásokat a 2019.01.25.


Remélem, ez segít megoldani a problémát.


Üdvözlettel


Veronica

Customer Support Team

2018. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!