Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el az internet a...

Miért megy el az internet a tabletről?

Figyelt kérdés

Egy Alcatel A3 10 tabletről van szó.

Ahogy rákapcsolódom a wifimre kb fél percig van internet a tableten majd azután nincs.

Ez miért lehet?

A wifi jel nem tűnik el felülről és a tablet sem írja, hogy nincs internet a wifin.

A Play Áruházból ha pl leakarom tölteni a Facebook alkalmazást akkor lejön 5mega és utána mintha elmenne a net majd miután ki/be kapcsolom a wifit a tabletről megint fél percig van rajta net majd azután megint nincs.

Ez miért lehet?



2018. júl. 3. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én először csinálnék egy "gyári beállítások visszaállítását", ha nem oldja meg, akkor meghibásodott a Wi-Fi antennád, gariztasd (ha régi a tablet, nem hiszem, hogy megéri fizetni érte).
2018. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A tabletet tegnap hozta a futár.

Csináltam szoftverfrissítést majd azután gyári beállítások visszaállítást de ez sem segített rajta semmit.

Ami viszont érdekes, hogy ha a telefonomról megosztom a mobilnetet akkor tökéletesen működik.

Szóval valószínű, hogy az itthoni routerrel van valami probléma amit meg nem nagyon értek, hogy miért mert az összes többi eszközön állandó és stabil internet van.

Próbáltam resetelni a routert de ugyanúgy fent állt a probléma továbbra is.

Lehetséges lenne, hogy csak ezzel ez egy típusú routerrel lenne baja (TL-WR841N)?

2018. júl. 4. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!