Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezzem vissza Gmail...

Hogyan szerezzem vissza Gmail fiokomat?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok, mert régen regiztem és akkor semmi alternativ adatot nem adtam meg. A napokban alaplapcsere volt és uj Windows 10 és böngésző került rá. De mivel elfelejtettem a jelszót, ráadásul közben uj mobilra tértem át uj számot is kaptam, a régit pedig megszüntettem, igy még kódot se tudok kapni rá. Ezzel a Google Fiok hibaelhárítójával se megy:

[link]



2018. júl. 10. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy
2018. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 szóval: buktad
2018. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]



Telefonszám? Az csak maradt a régi? Írd be azt.

2018. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Direkt leírta, hogy az is új...
2018. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igy van, az is uj, a régit megszüntettem, akkor eszembe se jutott, hogy gondoljak a gmail regizésemre, arra, hogy azt is befolyásolja.
2018. júl. 10. 15:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Fel lehet ez ügyben keresni a Google Mo-i képviseletét az Árpád fejedelem ut 26-28 alatt? Mert se telefonjuk, se email cimük nincs. Aki tud segitsen, nagyon kellene a fiokom!
2018. júl. 10. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Felesleges kapálóznod, már szabhatod.
2018. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy a hibaelhárítóval nem megy úgy érted, hogy közli veled a végén hogy nem tudtad igazolni magad?


- Ha el volt mentve az újratelepítés előtt a jelszavad akkor talán még vissza lehet állítani. Ha nem volt elmentve, abba is hagyhatod válaszom olvasását (vagy esetleg meg lehet próbálkozni hátha "engedékenyebb" a hibaelhárító ha be tudunk ideiglenesen jelentkezni a sütik átmásolásával, amihez az alábbiak szerint helyre kell állítani egy fájlt a régi böngészőből).


- Ha megvannak a fájlok az újratelepítés előttről (vagy esetleg nem is lett újratelepítve csak frissítve), azokban meg lehet találni a mentett jelszavakat, hogy hol az böngészőfüggő. Nézd meg hátha van egy Windows.old mappa a C:\ meghajtón (vagy a rendszer gyökérkönyvtárán ha esetleg más lenne)


- Ha úgy lett újratelepítve a gép, hogy le lett törölve/formázva a merevlemez/partíció, akkor is lehet (nagyon kevés) esély a mentett jelszavak visszaállítására ha még nem lett sok adat tárolva az újratelepítés óta. (Ilyenkor körülményes a helyreállítás, már csak azért is, mert minden másodperc amikor megy a Windows csökkenti annak esélyét hogy helyre lehessen állítani az adatokat). Ha nem gyorsformázással hanem teljes formázással, vagy esetleg szándékosan végleges törlést biztosító programmal lett törölve akkor nem lehet helyreállítani.

2018. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!