Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail születésnap megváltoztat...

Gmail születésnap megváltoztatásánál lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég megváltoztattam a gmailemben a születési dátumom, 8 éve van meg az email címem, akkor véletlenül 96-ot írtam be 98 helyett.


Sikeresen megváltoztattam a jó dátumra, de mikor kerestem, hogy kell, láttam, hogy Magyarországon Google-fiókot csak 16 év feletti személ használhat, nyilván mikor én csináltam, még a 96-os, rossz dátummal sem voltam 16, ma már 20 vagyok. A kérdésem az, hogy most így utólag ebből nem lesz baj, ugye? Az iskolai ügyekhez használt másik email címem anno a helyes szülinapommal regisztráltam 5 éve, ott sem volt semmi probléma soha, pedig ugye annak a létrehozásakor sem voltam még 16.



2018. júl. 8. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle baj.
2018. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Közben eszembe jutott, hogy eredetileg azt hiszem, jó dátummal regisztráltam, csak pár éve (talán 2015-ben) nem engedett egy fontos dokumentumfilmet megnézni Youtube-on, mert ugye a Gmail-es fiók szerint 18 alatt voltam, de ez volt egy iskolai kutatási project egyik fontos forrása, így át kellett írnom 96-ra, hogy meg tudjam nézni a prezentáció összeállításához.

Így sem lesz belőle baj így utólag?

2018. júl. 8. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ne foglalkozz vele.
2018. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Bár lehet, hogy tényleg rosszul regisztráltam először, mert most utánanéztem, és elvileg nem lehet 18 év felé állítani az életkorod, ha az előzőleg megadott születésnapod 18 év alattinak jelez téged, szóval lehet, hogy csak simán kijelentkeztem a dokumentumfilmhez,hogy megnézhessem, már nem emlékszem :)
2018. júl. 8. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezen agyalni.
2018. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!