Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A wi-fim gyakran ledob. Egy...

A wi-fim gyakran ledob. Egy jó ideje szenvedek ezzel és maradandó megoldást keresek rá. Ötletek? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 éve van meg a laptopom ami még a mai napig jól teljesít kifejezetten probléma nélkül. Kivéve a wi-fi kapcsolata, az itthoni wi-fi n amit használok 2 éve jelentkezett a probléma először.

Azzal indult, hogy a gépet ledobta a router és nem engedte vissza (továbbra is látom a routert de a csatlakozási kísérletnél azt írja hogy "nem sikerült csatlakozni a hálózatoz" )

Eddig sokmindennel próbálkoztam (a megoldást a router újraindítása hozta, de az is csak ideiglenesen + az újraindítás macerás de annak az oka nem publikus infó)

Azóta ott tartok hogy a wireless szoftvert lefrissítettem (Win 8.1 64bit-et használok)

amióta még gyakrabban ledob, de mostmár magától visszaenged időnként, vagy ha épp úgy jön ki egy hétig képes "Korlátozott" lenni.

Most egy külső wi-fi kártyában gondolkozom, hátha az megoldja és azt nem dobja le a net. (közben tervben van egy újrarakás is, mert fenn áll a gyanú, hogy vírus okozza) Ezeket onnét következtettem, hogy a csak az én eszközömmel teszi ezt a router míg semelyik másik laptop és telefon nem szenved ezzel.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. júl. 17. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a router valodi tulajdonosa rug ki neha a halozatrol?


Egyebkent siman lehet sz*r a wifi adaptered is, csak hat ennyi infobol nemigen derul ki. Windows Esemenynaplo nem mond semmit? Nincs a kornyeken azonos csatornan masik router (UPC pl. eloszeretettel hagy mindent az alapertelmezett csatornan)?

2018. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!