Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit érdemes tudni a torrentezé...

Mit érdemes tudni a torrentezésről? Elmagyarázná nekem valaki az alapoktól?

Figyelt kérdés
A [link] oldalon nézegettem a torrenteket, az egyikre be is regeltem, a letöltött fájlokat pedig a popcorn time alkalmazással nyitja meg, de azok meg nem indulnak el. Nem értek ehhez (ami ebből ki is derül), éppen ezért szeretnék megkérni valakit, hogy normálisan magyarázza el a dolgokat, hogy okosabb legyek. Köszönöm előre is.

2018. júl. 23. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

...


[link]

2018. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább egy direkt torrentforgalmazásra alkalmas klienset töltsd le (qbittorent például), és abba kell a fájlt tenni. Ott látni fogsz minden letöltéssel kapcsolatos adatot. Ehhez kell értelmezni az aktuális oldal szabályát, például seedkötelezettség (feltöltési) kötelezettség terhel, azaz letöltés után nem állíthatod meg a programot, nem módosíthatod a letöltött tartalmat semmilyen módon, és addig kell futtatnod a letöltőprogramban a torrentet amíg bizonyos összmennyiségi idő vagy feltöltött adat forgalmazása történik. Ha ezt nem teljesíted, megvonhatják a letöltési jogod egy zárt oldalon, és nem tudod többet használni amíg nem rendeződik a feltöltött adatmennyiség. Sok kezdő ott szúrja el, hogy ész nélkül elkezd több tíz gigát letölteni, olyan dolgokat ahol nincs más letöltő, így nincs kinek visszatölti az adatot és arányt csinálni vagy tartani vele, majd belecsúsznak a letöltésmegvonásba majd kitiltásba.
2018. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!