Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WPS nem működik a routernek?

WPS nem működik a routernek?

Figyelt kérdés
Új routert kaptunk (UPC) a régi helyett, és szeretném hozzákapcsolni a Wi-Fi Lefedettségnövelőt (TL-WA850RE), de hiába nyomogatom röviden vagy hosszan a WPS gombot a router-en, semmi nem történik.... És nem is kapcsolódik hozzá.

2018. júl. 27. 21:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Sikerült elérnem, h a WPS villogjon a routeren (újraindítottam), de ettől még a lefedettségnövelő továbbra se találja... :(
2018. júl. 28. 01:25
 2/3 anonim ***** válasza:
tipusa?
2018. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
RE365-el én sem tudtam összepároztatni a UPC Connect box-át. IP cím lekérése és nem kapott tőle. Érdekes, hogy további 12-13 eszköz meg gond nélkül kapta a címeket. Először azt hittem, hogy a MAC szűrés kavar be neki, de hiába kapcsoltam ki, nem oldotta meg. Dinamikus IP tartomány-ban még bőven lett volna neki hely, a repeater pedig dinamikusan kérte volna a címet a Conect box-tól. Úgy oldottam meg, hogy a régi Archer C5-ömet visszaállítottam szolgálatba a CB-t meg visszaállítottam modem módra. Az Archer-hez már gond nélkül kapcsolódik a repeater.
2020. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!