Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Aliexpressnél meddig normális, hogy csak a "pay Success" tart a rendelésem? Július 28-án rendeltem meg a terméket.

Egy időben rendeltem máshonnan is, ott meg már szállítás alatt van.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aliexpress, rendelés, internet

2018. aug. 1. 07:12  Privát üzenet  

A válaszok
kgnemeth nevű felhasználó válasza:

Az Alin lévő eladók többsége nem gyártó, hanem viszonteladó. Ha olyan terméket rendelsz, amit eleve nem tartanak raktáron, vagy éppen elfogyott, akkor ők is megrendelik, megveszik, utána postázzák neked. Az ne tévesszen meg, ha az van írva a termékhez, hogy rendelkezésre áll 999 darab.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. aug. 1. 07:19 Privát üzenet

Ha nem kértél/kaptál tracking-et (nem tudom, hogy mondjam érthetőbben), akkor lehet hogy nem fogsz gyakorlatilag semmit se látni, hogy hol a csomag éppen (bár nálam trackingnál is volt, hogy nem frissült).

60 nap (ha jól emlékszek, de megtudod nézni, mennyi időd van még hátra) az az idő, ami ha nem jár le, reklamálhatsz

fél vagy egy hónap is lehet, mire megkapod, persze volt már, hogy gyorsan itt volt a cucc

és nem mindegyik termék ugyan onnan jön (eladó, város), így eltérnek az időpontok

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. aug. 1. 07:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ismertek normális magyar youtubereket?
Digi 1000 Mbps internetem van és kettő routert használok. Az alap digi routeren normális a sebesség, de a másik routeren mindig lemegy 10 MBps-ra a letöltési sebesség. A reset...
Normális facebook, myvip, msn alternatíva?
Normális az ennyi ismerősnek jelölés?
Mit kell vennem, hogy legyen normális internetkapcsolat a lenti lakásokban is?
Az normális hogy már több mint 2 hete azt írja a Twitch Prime, hogy Még nem?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!