Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpressnél meddig normális,...

Aliexpressnél meddig normális, hogy csak a "pay Success" tart a rendelésem? Július 28-án rendeltem meg a terméket.

Figyelt kérdés
Egy időben rendeltem máshonnan is, ott meg már szállítás alatt van.

2018. aug. 1. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Alin lévő eladók többsége nem gyártó, hanem viszonteladó. Ha olyan terméket rendelsz, amit eleve nem tartanak raktáron, vagy éppen elfogyott, akkor ők is megrendelik, megveszik, utána postázzák neked. Az ne tévesszen meg, ha az van írva a termékhez, hogy rendelkezésre áll 999 darab.
2018. aug. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem kértél/kaptál tracking-et (nem tudom, hogy mondjam érthetőbben), akkor lehet hogy nem fogsz gyakorlatilag semmit se látni, hogy hol a csomag éppen (bár nálam trackingnál is volt, hogy nem frissült).


60 nap (ha jól emlékszek, de megtudod nézni, mennyi időd van még hátra) az az idő, ami ha nem jár le, reklamálhatsz


fél vagy egy hónap is lehet, mire megkapod, persze volt már, hogy gyorsan itt volt a cucc

és nem mindegyik termék ugyan onnan jön (eladó, város), így eltérnek az időpontok

2018. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!