Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal-on ha jól tudom, ha...

PayPal-on ha jól tudom, ha nem teljesít az eladó, akkor vissza lehet kérni a pénzt. Ez pontosan hogyan működik?

Figyelt kérdés
Hány napig van ez? Ez automatikus szolgáltatása a PayPal-nak vagy be kell előre állítani valamit? Mivel kell igazolni és hogyan?

2018. aug. 3. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Huh, egyszer volt ilyenem évekkel ezelőtt.

A lényeg, hogy "vitát" kell kezdeményezni azzal akitől vásároltad, a PP figyelei a vitát -ami aszem 15 napig tarthat-, ha az eladó nem reagál akkor automatikusan a vásárlónak ad igazat és visszautalja a pénzt.

Nem kell beállítani semmit a PP fiókban benne van.

A mi még lényeg hogy angolul kell "vitázni".

-Én csak annyit írtam hogy nem küldte el a terméket, és hivatkoztam még az e-bay-s hozzáoszlásokra ahol szintén panaszkodtak.

A vita határidő letelte után visszakaptam 1-2 hétre a pénzt, mindent oda ahonnan levonták, persze volt némi veszteség az átváltás miatt.

Fizetéstől számítva aszem 30-60 napon belül lehet "vitát" kezdeni, de lehet hogy több nem emlékszem.

2018. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!