Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopról netezek, tele van a...

Matthewdekay1979 kérdése:

Laptopról netezek, tele van a jelszint és mégis lassú az internet vagy pedig meg is áll nem tölt be az oldal. Wifi router resetelve újra konfigurálva, gépet is újratettem, letiltottam a frissítést és még is lassú. Miért?

Figyelt kérdés
Telefonon tableten semmi baj megy a max sávszélesség. Mi lehet a baj? Soha nem találkoztam ilyen problémával! Köszönöm a segítséget!

2018. aug. 3. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami vírusirtó vagy internetes védelem lassítja? Az, hogy a jelszínt tele van nem jelenti azt, hogy gyors is. Lehet a laptopod lassú. Futass egy CCleanert és használd gyengébb böngészőt, mint a Chromeot. Mondjuk az edget. Nem lehet, hogy kevés a ramod? Ne futass sok ablakot egyszerre.
2018. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt csak úgy lehetne megmondani h ha valaki még hozább értőbb ember ránézne arra gépre
2018. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy csomó eddig műszaki cikkel kapcsolatos kérdésre csak úgy lehetne megoldást találni.
2018. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Keresni fogok valakit! Üdv!
2018. aug. 3. 17:40
 5/5 A kérdező kommentje:
A laptopom nem lassú értek hozzá karbantartom.Hasít ahogyan kell,i5 8gb ram,stb...Én már évek óta a Chrome-t használom soha nem volt vele gond egyébként az Edgevel is ezt csinálja kipróbáltam.Több ablakkal sem volt gond soha..
2018. aug. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!