Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Előfordulhat hogy a YouTube...

Előfordulhat hogy a YouTube pénzért árul feliratkozókat?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez először hülyén hangzik. A napokban, mint ahogy minden nap, a youtubomat böngésztem. Egy félrekattintás után, arra az oldalra tévedtem ahol a feliratkozásaimat látom. Meglepődtem. Tele volt arab, kóreai csatornával, amit még az életemben nem látam. Azt írta 390 csatornára vagyok feliratkozva, ebből minimum 200 ilyen volt. Az összeset megnéztem, életemben nem láttam. Szinte az összes arab, kórei, akad egy kettő orosz. Leiratkoztam az összesről. Köztük olyanokkal akiknek egy videója sincs, mégis 140 ezer feliratkozója van, szóval ez nem csak az én problémám. Utánanéztem a supporton, számtalan ilyen kérdés volt, a yt csak úgy válaszolt: feltörték az accountod. Aztán hiába írja a kérdező hogy nincs feltörve. Én is megnéztem. Bejelentkezéseknél semmi, csak az én eszközeim. (Hónaponta szoktam változtatni a jelszót, lehetetlen hogy feltörték.) Gondoltam biztos valakinek mégis sikerült bejutni. Meg is változtattam a jelszót, (olyanra amit lehetetlen kitalálni, tele speciális betűkkel), ma ugyan az a látvány fogadott. Vissza iratkoztatott, vagy teljesen új ugyanolyan nyelvezetű csatornákra fel. Ha nem más iratkozott fel, de nem is én, akkor honnan van ennyi feliratkozójuk (köztük én) anonim embereknek?

2018. aug. 7. 14:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ráadásul érdekesség, hogy ha beteszem ABC sorrendbe a feliratkozókat akkor is az alján van hiába A-val kezdődik, és nem is mutatja a videóit, hiába vagyok feliratkozva. Magyarul elrejti a videóit és a csatornát is.
2018. aug. 7. 14:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem látnám sok értelmét, biztos nem.
2018. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!