Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC korlátlan mobilnet, mért...

UPC korlátlan mobilnet, mért lassúlt be egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja hogy UPC-re váltottuk a mobil szolgáltatónk (amúgy minden upc-s, tv, telefon, net) és korlátlan nettel(+2000ft) kértük a supermobil vagy milyen, csomagukat. A probléma csak az, hogy a tegnapi naptól kezdve, nagyon lelassúlt.. Speedtestel mérve: 200+ ping, 0.56letöltés, 0,40feltöltés.. Bár eddig se volt valami hihetetlen a letöltés, de általában 2mb/s-el jöttek le a dolgok. Most ez 100kb/s alatt van.. Ugyan ott tartózkodok ahol eddig.. Én speciel játékra használtam, és a 90ping még tűrhető volt.. Mitől lehet ez? Fel se hívom őket, mert tudom hogy a garantált sebesség az a 0/0.. (Egyébként a családba minden készüléken rossz, nem csak 1en)

2018. aug. 11. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez csak egy szemét biztosíték, hogy a garantált az 0/0, de attól még te nem a garantált nulláért fizetsz, szóval igen is felhívhatod őket, és nekik igen is a minimum, hogy utána járnak a probléma forrásának (még ha általános, lerázós szinten is). Mást nem, menj be személyesen a legközelebbi üzletbe az előfizetéssel kapcsolatos adatok birtokában, hogy beazonosíthassanak téged. Ha az ő oldalukon van probléma, az könnyen kiderül, ha nálad van gond, akkor annak felderítése mindenképp több időt vesz igénybe.
2018. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!