Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Domainért állampolgárság?...

Domainért állampolgárság? Komolyan érdekel a téma!

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy kevésbé felkapott, mindössze pár száz, max. ezer internetcímmel rendelkező ország, (pl: Szomália, Salamon-szk., stb.) domainjével csinálok egy honlapot, persze fizetem a díjat az adott államnak.


Ha a weboldalam nagy sikert arat és sok bevételt hoz mind énnekem, mind a működtető államnak, azért kaphatok állampolgárságot cserébe, mint befektetés az ország gazdaságába?



2018. aug. 25. 15:06
 1/7 Alex Fly ***** válasza:
Szerintem ezt tőlük kellene megkérdezned. Az adott ország képviselete valószínűleg jobban képben van az állampolgárságuk megszerzésének mikéntjéről, mimt az ide kommentelők...
2018. aug. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A példa:

Vanuatunak fizetek egy .vu domaint, tárhellyel.

Kis ország, minden pénz fontos számára!

A honlap felkapott lesz, a kormány fülébe jut, mind a kettőnknek (az ország és én) dől a pénz (pl.: reklámokból).

Hála-állampolgárság???

2018. aug. 27. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy egy weboldal népszerű és sokan látogatják a domain eladója nem nyer semmit, csak te, aki a tulajdonosa vagy. Onnantól, hogy megvetted minden jog a tiéd.

Amúgy nem tudom, de nem nagyon osztogatnak csak így állampolgárságot. ':D De persze ha nagyon sokat teszel a közjóért, lehet meghálálják valamilyen formában, bár ez nem tudom mennyire kivitelezhető egyetlen weboldallal.

2018. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nézzétek!


Steven Seagal is csak a két országot népszerűsítette, oszt megkapta barátilag a szerb és az orosz állampolgárságot is!


Ha a felkapott domainra hivatkozva "kikönyörgöm" az állampolgárságot, meghallgathatják-e kérésemet?

2018. szept. 24. 20:23
 5/7 anonim válasza:
Ott hibádzik az elméleted amikor Steven Seagal-t magadhoz hasonlítod..
2020. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Max. egy háladugást tudok elképzelni hogy kapsz a valagodba. XD
2020. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Más világhírű színész is kap szinte csak úgy állampolgárságot, meg megannyi egyéb érdekes dolgot.

Világhírű színész. Tehát nem egy Stohl András. De te valószínű még egy stohl szintet sem ütnél meg

2020. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!