Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok google mail-re...

Nem tudok google mail-re regisztrálni pedig mindent helyesen csináltam és a végén el is küldtem a telefonszámomat, de nem jött visszajelzés a megerősítő jelszóval! Ez miért van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Micsináltál? Telefonszámot? Hova? Minek?


Nekem van 3 ilyen fiókom, és egyiknél sem kellett semmit se küldeni...

2010. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Pénzt esetleg nem utaltál?
2010. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem valami becsapós oldalra regiztél a megadott google mail címre??? Akkor többet nem látod a pénzed, az biztos. Kapsz helyette millióegy spamot és trójait,
2010. jún. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első háromnak: pancserek.


Kérdezőnek:


Töröld a telefonszámot és próbáld mégegszer. Amúgy elég ha a telefonszám mezőbe kattintasz, és feladja az ellenőrző kód küldés lehetőségét.

Előtte ne felejtsd el kiválasztani Magyarországot.

Nem mindig gyors az sms küldés, van hogy másnap érkezik.

Lehet többször is próbálni, semmi baj nem lesz belőle.

Nekem már egy éve problémamentesen működik.


Ajánlom a modulok-hoz hozzáadni ezt: [link]

Csak másold be a címet a "Modul felvétele URL-címe alapján:" mezőbe.


Így az emailekkel is működni fog.

2010. jún. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagytudású barátom, megmutatnád ezen az oldalon, hogy merre van a telefonszám helye?


[link]

2010. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5.kommentelő:


A regisztráció utolsó lépésénél van az hogy meg kell adnom a telószámomat amire aztán majd kiküldik az aktiváló kódot!

Hidd el nem poénból találtam ki-.-

2010. jún. 22. 11:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérlekszépen, alul van egy nagy gomb az általam belinkelt oldalon, hogyaszondja: Elfogadom, készüljön el a fiókom. Ha ezt megnyomod, akkor még telefonszámot kér?
2010. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az általad belinkelt oldal után nekem még van pár kitölteni való és a telefonszámos bizbasz az egésznek a lezárása.
2010. jún. 22. 12:31
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez nagyon meglep. Egy hete, hogy csináltam valakinek egy ilyen fiókot, kérésre, és akkor nem kért semmi ilyesmit a rendszer...
2010. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Annyira meglepett, hogy gyorsan csináltam is egy fiókot, és semmilyen telefonszámot nem kért. Megnyomtam az előbb említett gombot, és máris a kész fiókban találtam magam. Volt benne 3 üdvözlet a Gmailtól és ennyi.
2010. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!