Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok google mail-re...

Nem tudok google mail-re regisztrálni pedig mindent helyesen csináltam és a végén el is küldtem a telefonszámomat, de nem jött visszajelzés a megerősítő jelszóval! Ez miért van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 21:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon érdekes mert én egyszer álltam neki fiókot csinálni és akkor sem engedett telefonszám nélkül regelni XD


Kész röhej:S

2010. jún. 22. 13:57
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Csináld azon a linken, amit adtam. Mondom: egy órája csináltam egy fiókot minden faxni nélkül. :)
2010. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha te mondod:D
2010. jún. 22. 20:09
 14/14 BlacktigerXXX ***** válasza:

vita lezárva. Ez a gmail csapat nem egy nagyon túlfejlesztett új opciója. :) Hol kéri a tel számot, hol nem. :) szóval mindenkinek igaza van. :)


hamarosan mindig kérni dog, a megújult opciók miatt. Ha kicsit jobban kihasználná a gmailt aki még nem adott meg tel számot, hamar rájönne hogy milyen fasza új opciókat kap vele :)

2010. jún. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!