Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lassú az internet?

Mitől lassú az internet?

Figyelt kérdés
Az egyik asztali gépemen nagyon lassú a net. A kábellel nem lehet gond, mert egy másik pc-re rádugva ugyanazt az utp-t teljesen jó a sebesség.

2018. szept. 3. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Mérted??

Töltesz és lassú??

Valamit írjál..

2018. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem töltök semmit. Nem mértem, miért mértem volna, két gépen teszteltem, egyiken jó, másikon alig vánszorog.
2018. szept. 3. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem töltesz meg nem is méred akkor honnan tudod hogy lassú????

A lassú az nem mértékegység...

2018. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha két autó halad egy irányba jelentősen eltérő sebességgel, én akkor is látom, hogy melyik a gyorsabb ha nem mérem le sebességmérővel. Te nem?
2018. szept. 3. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Most kötözködni jársz ide???


Mi az hogy látod hogy lassú az internet????

Egy autón látszik hogy lassú, de az interneten????

Ha nem méred akkor max annyit látsz hogy lassabban jönnek be az oldalak, mert semmit nem írsz arról hogy mi a t.k.m nálad a lassú!

Ha leméred és mindkét gépen számszakilag nagyjából egyforma a net sebessége akkor máris kiderült hogy nem a nettel van a baj hanem a géppel vagy a böngészővel. Az hogy te mit látsz az ebben az esetben irreleváns, de látom téged ez nem érdekel.

A net sebességének egyértelmű mérőszáma a letöltés sebessége lenne amit te nem vagy hajlandó mérni.


Ennyi...

2018. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyik gépen gyorsan futnak az oldalak, a másikon lassan, minden kattintás után perceket karikázik.


Tehát igen, a géppel van valami baj. A kérdésem, hogy milyen okai lehetnek, hogy ennyire lassú?

2018. szept. 3. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Speedtest.net mit mutat?
2018. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
10 megás netem van és 10.70-et mért.
2018. szept. 4. 11:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagyis az interneted nem lassú, csak a gépeddel van valami.

Nem véletlenül erőltettem a sebesség kérdést.

annak sok oka lehet hogy azon a gépen miért "karikázik". A gyenge hardvertől a teleszemetelt HDD-n keresztül a nem karbantartott oprendszerig bármi lehet...

2018. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Időközben megoldódott a problem. A gép 2 GB-os memóriáját véletlenül kicseréltem egy fél gigásra, mikor legutóbb szereltem. Visszacseréltem, azóta rendben van.
2018. szept. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!