Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az normális ha a Wifi jelismét...

Az normális ha a Wifi jelismétlőm ilyen, vagy szerintetek érdemes lenne másikat vennem?

Figyelt kérdés
Vettem egyet a kütyübazárról ilyen noname, de rögtön találtam róla youtube videót, és könnyű volt beüzemelni, sztem úgy működik ahogy kell. A net úgy érzem könnyebb lett, bár pont nem használtam most olyan sokat, viszont a letöltés nagyon aggasztott, gyakorlatilag használhatatlan. Alapból lassú a netem max. 1,7mbps-al tölt le, wifi jelismétlő nélkül 5-10kbps kb. a szoba sarkából, ugyanonnan jelismétlővel, nem is tudom meghatározni, mert 1. elképesztő ingadozó. Először örültem mert 400-akat láttam, volt 500 is később, amikor átdugtam másik helyre, tehát mondhatjuk csak 3ad annyi volt a sebesség. Aztán leesik, van hogy kicsit 200 körül van, de folymatosan ugrál. De inkább 100 körülire szokott leesni, és ott is folyamatosan ugrál, van hogy feljebb, van hogy lejjebb, néha már majdnem megközelíti a router lassúságát, a jelerősséget viszont egyértelműen jobbnak írja. Ez a készülék hibája lehet, hogy ilyen ingadozó, és ennyire a töredékét viszi át a router jelének?

2018. szept. 24. 12:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!