Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha két éve végeztem elaz...

Ha két éve végeztem elaz egyetemet, de nem volt még szakmai normális szakmai állásom, akkor már nem érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Két éve nyáron végeztem el egy gazdaságinformatikus BSC-t, egy nem éppen neves vidéki egyetemen. Egy évig próbáltam a mester képzést, de lelki problémák miatt abbahagytam. A második évben egyszer három hónapig, majd két hónapig voltam webfejlesztő távmunkában. Androidoztam az egyetemen utána PHP-ztam. De nincs semmiben se hű de sok tapasztalatom, vagy sok normális minőségű referencia projektem. Távmunkában próbálok otthonról vidéken megélni, de nem igazán megy. Ekkora lyukkal az életrajzban érdemes nekiindulni a fővárosnak, vagy inkább hagyjam a szakmát a fenébe? 25/F

2018. ápr. 17. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2018. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te érzed, a lyuk nem probléma, ha nem tudsz felmutatni semmit (projekt) az viszont probléma.
2018. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy semmi sincs, de max egy fél évre való, és sok területnek a teteje inkább, minstem, hogy valaminek a mélye.
2018. ápr. 17. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mennyiség a minőség számít, arra kíváncsiak az adott területen milyen szintre jutottál el, mennyire vagy hadrafogható a számukra. Ezt kell prezentálnod... lehet fel sem tűnik a 2 év gap ha mégis akkor elmondod amit leírtál hogy freenaceresekedtél mert nem volt más
2018. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Indulj nyugodtan, ha eléggé bírod a strapát! Ha tudsz dolgozni, és dolgozol is becsülettel, nem lesz problémád.
2018. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!