Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Linkelnétek nekem (megbízható)...

Linkelnétek nekem (megbízható) oldalakat, amiken amerikai cuccokat lehet rendelni?

Figyelt kérdés

Ma rátaláltam az egyik youtuber (Ditke) egyik videójára, ami arról szól, hogy bemutatja az Amerikából rendelt cuccait.

Nagyon megtetszett a dolog és szeretnék én is rendelni, csak nem tudom, hogy írják az oldalak nevét amiket említett, mást meg nagyon nem találok és ha mégis félek hogy nem lesznek megbízhatóak.



2018. szept. 29. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Amazon.com

Nem ajánlom az amerikából rendelést mondjuk. A szállítás sokszor ugyanannyi, ha nem több mint a termék, plusz kell rá adót és vámot is fizetni mikor megérkezik (tehát +20%-al vedd az árat). Az amerikai cuccok 90%-a megtalálható eu-s beszállítónál is (hiába drágább maga a termék, de a szállítás+vám miatt így is olcsóbban jössz ki).

2018. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. szept. 30. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!