Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez természetes jelenségnek...

Ez természetes jelenségnek számít, vagy velem lehet valami baj? Felköszöntések.

Figyelt kérdés
van 116 ismerősöm facebookon, most volt a szülinapom, 12-en írtak idővonalamra, és heten kerestek fel üzenetben felköszöntéssel. mikor nap végén globálisan megköszöntem, akkor még 2 ember írt utólag és így ennyi. ez természetes jelenség, vagy velem lehet valami baj hogy a többiek még két jó szóra sem méltattak? igaz hogy zárkózottabb jellem vagyok, de ha látok sokakat felköszöntök szülinapján, ha közelebb áll még személyre szóló képet is szerkesztek és így küldöm el -ilyen ismerősből is volt aki idén szóra sem méltatott szóval nemtudom
2018. okt. 17. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Picit Facebook függő vagy :D


Szóval a közelebb álló személyeknek ajándékba képet szerkesztesz, hát ümmm.


Én is zárkózott vagyok eléggé, de ez nekem is sok :P


Nem kéne ezt a Facebook felköszöntősdit ennyire komolyan venni, van akinek egyszerűen van és nem nézi, esetleg nem ért rá stb.

2018. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet csak azért tűnt fel jobban mert élőben nem nagyon ápolok szociális kapcsolatokat, nem tudom :(
2018. okt. 17. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ismerőseid több, mint 10 %a felköszöntött, ez jó arány!
2018. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én rühellem ezt. Olyan, mintha valami automata robot lennél és kapnál a szervertől egy parancsot, hogy írj felköszöntést, te pedig mint valami élettelen haddnemondjammi (s**r/robot) írsz is... Legalábbis számomra ilyen hatást kelt. A legjobban azt utálom, mikor mindenki azt kapja meg értesítésnek amikor nekem van szülinapom. Olyankor ctrl+c ctrl+v megy válaszként az összesre mert ugye azt nem látja mindenki, ha egyszerre egy poszttal megköszönöm, amit mellesleg szintén nem szeretek megtenni. Egyszerűen élettelennek hat az egész így. Évek óta nem is köszöntök fel senkit, csakis kizárólag kommunikálásra használom eleve a Facebook-ot. Olyanokat mondjuk felköszöntök, akikkel tartom a kapcsolatot és nem tudnék személyesen, de részemről ennyi.
2018. okt. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Facén az "amit adsz azt kapsz" elv működik. Ha valakit felköszöntesz, megdicséred a tányérfejű telipofás profilképét, vagy lelkendezel, hogy milyen szép, esetleg milyen szép helyen nyaral, vagy szépek a gyerekek, stb. akkor azt attól az egyéntől vissza fogod kapni.

Ez az arány nem rossz, de ezt is meg kell tudni tartani:)

2018. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közel 20%-a az ismerőseidből felköszöntött, ez eléggé jó arány, túlreagálod.
2018. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!