Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay rendelesi problema?

Ebay rendelesi problema?

Figyelt kérdés
Rendeltem Ebay-rol egy babzsakot egy hete,de meg mindig nem adtta fel a csomagot.Pedig azt irta,hogy mara kiszallitjak.Tegnap mar irtam is neki,hogy mi van,mert nem latom,hogy feladtta volna.
2018. nov. 10. 04:27
 1/3 anonim ***** válasza:

3 munkanapon belül reagálnia kell az üzenetre, ha nem, akkor ügyet nyithatsz és visszakérheted a pénzt. Ettől függetlenül is nyithatsz ügyet persze, ha nem kaptad meg.

Bitzos, hogy nem adta fel? (nem jött a levél a feladásról?

2018. nov. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik országból rendelted? Honnan tudod, hogy nem adta fel? Nem jelezte még be, hogy "shipped"?
2018. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
USA-bol rendeltem,de en itt is elek New Yorkban.Nem jelzi,hogy feladtta volna.Irtam neki megint,hogy ha Hetfoig nem jon meg torlom a rendelesem es kertem,hogy irjon vissza,hogy mi van.Elvileg ma kene,hogy kiszallitsak.
2018. nov. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!