Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube film feltöltések, hogyan?

Krisztof kérdése:

Youtube film feltöltések, hogyan?

Figyelt kérdés
20-30 éves régebbi filmet próbáltam feltölteni. Amint sikerült, rögtön abban a pillanatban a youtube letiltotta 240 országban (gyakorlatilag mindenhol), nem vette le csak szinte minden országban letiltotta a nézhetőségét. Tulajdonképpen megértem, hogy a szerzői jogok miatt tette ezt, csak azt nem, hogy másoknak sokkal komolyabb filmeket sokszor évekig fenthagy, illetve ugyanezt a filmet német nyelven másnak engedi, míg magyar nyelven nem. Mi alapján történik ez? Hogyan töltik fel azok az emberek a filmeket, hogy nekik engedélyezve van?

2018. nov. 20. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2018. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a kérdező nagyon jól megfogalmazta a kérdést, ez engem is érdekelne, mert van egy kb. 1700 feliratkozós csatornám, amire főleg filmeket töltök fel és nekem is sokszor tiltják amiket feltöltök. Ez nem pont ide tartozó kérdés, de ilyen videóknál az adsense lehetőség is felejtős ugye?
2018. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mármint nyilván azoknál értem amiket nem tiltottak le.
2018. nov. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű, azért nincsenek le tiltva még a régebbiek, mert szűrők akkoriban még nem voltak fejlődve, ma már annyira a szűrők annyira fejlődtek, hogy a régebbi feltöltéseket is lefogják tiltani....
2018. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4 Szerintem ennek semmi köze a feltöltés időpontjához. Sőt az adott film korához sem, mert régi filmeket is ugyanolyan hamar tiltják mint az újabbakat.
2018. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Illegális terjesztés, ti sem örülnétek ha jogi bíróságon lennétek és fizetni kellene pert, ha Youtube nem törölné az anyagot, És nem akarok pánikot kelteni { De lehet hülyeség amit mondok, de ezt mondjátok ti igaz v nem} A Youtubet épp ezért akarják kiűzni Európából, cikkeket nem linkelek mert az ilyet törlik..
2018. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Ezt be tudom linkelni, mivel ezt nemrég találtam: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__9614..
2018. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

#utolsó


a világ legnagyobb videómegosztóját kirakni Európából? hol olvastad te ezt? :D

2018. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én csak be linkeltem, de itt van ez is, nem tudom mennyire igaz: [link]
2018. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De itt van ez is, szerintem ezt sem viccként rakták fel: https://www.youtube.com/saveyourinternet/
2018. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!