Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyamatosan el megy az...

Folyamatosan el megy az internet?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Rengetegszer előfordul,hogy az internet egyik pillanatról a másikra el megy.

Teljesen össze vissza,van amikor délelőtt van amikor este stb.. Pár percre/másodpercre összesen.Olyankor lecsatlakozok róla,újra csatlakozok és többnyire egy ideig bírja.

Kihívtam az internet szolgáltatót, ők azt mondták a Wifi a rossz,a modem tökéletesen működik,leszakadást se láttak.

Nah vettem egy új wifi routert,és semmi nem változott.


Szóval ami előtt még ismételten ki hívnám őket,mit nézzek át?Elméletileg a modem jó,a wifi router új, akkor csak valamelyik eszközben lehet a hiba nem?

Többnyire a laptopommal fordul ez elő, teljesen váratlan időpontokban.. Van amikor simán töltök le max sávszélességgel órákon át,aztán egy google kereséstől megint el megy a net...

El indítom a hibaelhárítást, és olyanokat ír ki,hogy ellenőrizzem a modem-wifi kapcsolatot,nem válaszol a DNS kiszolgáló,nem tud kapcsolatot létesíteni, alhálózati maszk nem megfelelő,szóval ilyen fa@szságokat amik nem rajtam "múlnak".

Lefuttattam már több vírusírtót..


Mihez kezdjek?



2018. nov. 24. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem a szolgáltató hozta a wifit, akkor előfordulhat, hogy nem kompatibilis ez az eszköz.
2018. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És idáig kompatibilis volt?
2018. nov. 24. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy megszakad, lehet a tűzfal vagy a Hálózati kártya hibája is, első menetben a driverét cseréld le.
2018. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!