Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bírni fogja ezt a kábel és a...

Bírni fogja ezt a kábel és a modem?

Figyelt kérdés
úgy kérdezném meg hogy egyáltalán nem értek a műszaki részéhez, eddig M-es netes csomagunk volt a T-homenál, tehát 20 a letöltése és 1 mega fel, most hogy meghosszabbították a hűségidőt anyáék, mondták nekik hogy gyorsulni is fog, és láttam is a papíron hogy 300/20 lesz ugyanez a csomag. kérdésem hogy ezeket ki is fogom tudni használni, vagy ehhez már modemet kéne cserélni pl.? 2014.-ben hozták akkor volt az előző szerelés, valamilyen D-Link wifis modem, és egy vastagabb fehér kábel csatlakozik rá ami a padlásról jön le :D
2018. nov. 26. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a modemet ki kell cserélni akkor azt a szolgáltató meg fogja tenni, de általában menni szokott a régivel.
2018. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én DSL10-ről váltottam Net S Pluszra, semmit sem kellett cserélni. Sokkal gyorsabb lett.
2018. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!