Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért marad rejtve a Facebook...

Miért marad rejtve a Facebook oldal?

Figyelt kérdés
Felfüggesztették a Facebook oldalamat, csináltam egy újat. Azzal nincs semmi gond, de amikor üzenetet írnak, valamiért az oldal közzététele vissza lesz vonva. Ilyenkor csak újra láthatóvá kell tenni, de idegesítő, hogy mindig ez van... Mitől lehet?
2018. dec. 13. 00:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy felhasználó nevet sem tudtam adni az oldalnak. Viszont adminná tettem barátnőmet, az ővével már lehetett. A tiltott oldal is fiatal volt, másfél hónapos. Olvastam, hogy rövid időn belül nem lehet több felhasználó nevet adni egy profillal oldalnak. Lehet, hogy az én profilom kavar be, vagy valami van a Facebookkal most? Ha reggelre megint ilyen lesz, kiszedem magam az adminok közül,hátha úgy jó lesz...
2018. dec. 13. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!