Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik win10 en a...

Miért nem működik win10 en a Firefox böngésző?

Figyelt kérdés
A legújabb 64,0 ásra firssített de semmire nem reagál. Halott.

2018. dec. 14. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet megsérült a profilja


keress rá a reset firefox-ra

2018. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tök mindegy mit csinálok, resetelem , csökkentett módba indítom , letiltott kiegészítőkkel.

Semmit nem csinál olyan mintha nem lenne internet kapcsolatom de csak hófeér a képrenyő bármire kattintok . Tehát el se kezdi keresni a beírt címeket és föl se fogja azt se érzékeli hogy rákattintok egy könyvjelzőre.


Egy régi verziót visszatettem és az működik de a legújjabb az akármit csinálsz halott.

2018. dec. 14. 18:56
 3/8 A kérdező kommentje:
áh rohadjon meg ez a s sz r hiába teszek fel régit magától visszafrissít pedig direkt kikapcsoltam a frissítést.
2018. dec. 14. 20:23
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Először nézd meg, hátha bennragadt a háttérben egy firefox folyamat:

Alul a tálcán jobbegérgomb > Feladatkezelő > megjelenő ablakban alul "Több részlet" > Részletek fül > a listában keress firefox.exe elemet > ha van akkor jobbegérgomb > Feladat befejezése

Próbáld indítani a Firefox-ot.


Ha így sem indulna, de volt háttérben firefox.exe. akkor megint zárd be, majd manuális profilváltás:

Start menü > egyből írd be: %appdata% > utána Enter billentyű > megjelenő ablakban a "Mozilla" mappán jobbegérgomb > Átnevezés > legyen mondjuk "MozillaRÉGI"

Próbáld indítani a Firefox-ot.

2018. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CspCsj ***** válasza:

Előző vagyok:

Más hibára gondoltam, - látom neked indul a Firefox.


A régiből exportálnám a könyvjelzőket és szinkronizálnám, vagy felírnám a jelszavakat - aztán mehet a profilmappa átnevezése. (bármikor visszaállítható)

2018. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fura, mert nekem meg pont most javult meg, minden régen letiltott add-onom újra használható lett.
2018. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg így újratelepíteni, ha még nem tetted. Távolíts el mindent amit itt ír (a 11. és az appdata részt is):

[link]


Ha sehogy sem sikerül, próbáld ki a comodo icedragon-t. Az néhány verzióval le van maradva.

2018. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tök mindegy mit csinálok végigzongoráztam az összeset amit leírtál . cSutkára letöröltem mindent .


Nekem eleve mindig két firefox folyamat fut de nem lehet csak az egyiket befejezni mert mind a kettő bezárul .


Olyan mint ha a win10 nem támogatná innentől kezdve a firefox böngészőt. Teljesen halott nincs internet kapcsolat rajta csak fehér képernyő.

2018. dec. 15. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!