Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Srácok, komolyan ekkora...

Valaki5555554 kérdése:

Üdv! Srácok, komolyan ekkora gerinctelen szemétládák lettek az Indavideo üzemeltetői? Pár napja tapasztalom hogy nézem a videót és a felénél bedob egy 15 másodperces reklámot, ezt komolyan gondolták?

Figyelt kérdés

2018. dec. 19. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mert így tartják fent az oldalt, reklámbevételből, ha nem tetszik használj reklám elleni programot, mást részt Indán hatalmas törlések vannak jelenleg, amit ma látsz azt holnap már nem láthatsz videót.....
2018. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem döglődnek, és ez már csak kapálózás a részükről. Keress másik oldalt.
2018. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam rá hogy eddig ki lehetett azért hagyni a hirdetéseket egy gyors mozdulattal, de akkor marad a reklámblokkolós megoldás. :) Egyébként meg szomorúan látom hogy törölgetik a tartalmakat, megkérdezhetem hogy pontosan miért?
2018. dec. 20. 08:40
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:

Azért, mert eleve illegális volt az anyag jó része. Nem volt joguk, és valaki felhívhatta rájuk a hatóságok figyelmét. Szerintem nekik annyi.

2018. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert illegális amit csinálnak...
2018. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

téged komolyan meglep, hogy egy ilyen szolgáltatás pénzbe kerül, és ha azt mondjuk nem tőled hajtják be, akkor reklámfelület formájában próbálják megszerezni?


kíváncsi lennék, te hány hónapig üzemeltetnéd teljesen ingyen, a saját költségen :D


vagy hogy fizetnél-e prémium tagsági díjat a reklámmentességért...gondolom azt se, hiszen akkor az amúgy jogdíjas filmet, amit akarsz épp ott nézni, meg is vehetnéd...csak ugye neked legyen fenn az is illegálisan, hogy te ingyen megnézhesd azt is, aztán még nehogy pofájuk legyen már közben reklámblokkot tenni a videóba...

2018. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!