Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnam kikerulni a...

Hogy tudnam kikerulni a reklamokat a sorozatbaraton?

Figyelt kérdés
Vegre sikerult meghivot kapnom.De nagyon csalodott vagyok,mert ahelyett,hogy a elindulna a film, csak reklamok ugranak fel, hogy engedelyezzem etr, engedelyezzem azt.Ha elitusatitom, vissza felugrik, ha engedelyezem meg kamu nyeremenyoldalak ugranak fel, aminel a visszagomb nem is mukodik, ki kell lepjek az egeszbol.Lehet,hogy ez normalis es igy kell hasznalni az oldalt?Bizom benne,hogy nem.

2018. dec. 22. 19:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

uBlock Origin:

[link]

2018. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
A különféle megosztók így tartják fenn magukat reklámbevételből, ha agyon blokkoljátok, azzal csak magatokkal szúrtok ki, ha nincs bevétel belőle, akkor adott oldal megszűnik, a másik illegálisan osztják meg a tartalmakat, így azok bármikor megszűnhetnek....
2018. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nekem nem is azzal van bajom,hogy van 1-2 reklam.Hanem,hogy felszolit,hogy engedelyezzek dolgokat,hogy ezentul az adott kozlendoket fog kuldeni....Ha nem engedelyezem, nem tudok tovabb lepni,tehat az adott oldalt nem tudom arra hasznalni ami a rendeltetese.Es ezek az engedelyezesek altal tele lesz virussal gepem, a telefonom.☹
2018. dec. 22. 19:41
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

"A különféle megosztók így tartják fenn magukat reklámbevételből"

Nem is a reklámozással van a baj, hanem azzal, hogy ezt nem képesek:

* vírusmentesen

* erőforrás-takarékosan

* nem zavaróan

megtenni. Amint ezt megteszik, akkor a felhasználók is engedni fogják a reklámokat.


Nem mellesleg vannak má módok is a bevételre.

2018. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 belapus ***** válasza:

"# 4/4 Időpont ma 19:53"

+1

2018. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Letoltottem egy ad block programot, es igy is felugrik...."A(z) 17.nsbackig.com erzesiteseket szetetne kuldeni onnek." Ha ramegyek,hogy tiltas, visszaugrik,egy masik szammal ugyan ez uzenet.Ha ramegyek,hogy engedelyezes, felugrik egy reklam, vagy egy madik oldal jon be,aminek semmi koze ahoz,hogy megnezzek egy sorozatot.😭😭
2018. dec. 22. 21:24
 7/28 anonim ***** válasza:

"Letoltottem egy ad block programot"

Milyet? Melyiket?

2018. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Fish1 ***** válasza:

Nálam ublock originnel minden gond nélkül működik.

Linkek közül egyedül az srnet-es, ami reklámokat dobál, de több link esetén ezt el tudod kerülni.

Olyat viszont még ezzel se tapasztaltam, hogy ne tudnék továbblépni.

2018. dec. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
76%

Fura nekem amit írsz mert 6,5 éve hasznàlom a sorozatbaràtot, gyakorlatilag a kezdetektől fent vagyok (3 hónappal az indulàsa utàn talàltam rà) reklàmblokkolóm egy sincs és azon kívül hogy 1 sorozatrész megnyitâsakor max 1-2 oldal ugrik fel amit 1-2 màsodperc kinyomni, semmi màs zavaró elem nem jön. Ennyi nekem bőven belefér azèrt, hogy ingyen, reklàmmegszakítàsoktól mentesen ,maceràs letöltögetés nélkül nézhessek sorozatokat.:) Vírusirtóm teszi a dolgàt, a laptopomnak se volt soha semmi baja.

Akik sokat blokkolgatnak, azoknak amúgy több gondjuk szokott lenni az oldal hasznàlatàval- csak magukkal szúrnak ki, mivel a reklàmokból tartja fent magàt az oldal...

2018. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem sokáig lesz ez, Január 22-én életbe lép az új Eu törvénye amit Google küldött Emailban, onnantól sem torren, Sem Inda és társaik nem lesznek már.
2018. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!