Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnam kikerulni a...

Hogy tudnam kikerulni a reklamokat a sorozatbaraton?

Figyelt kérdés
Vegre sikerult meghivot kapnom.De nagyon csalodott vagyok,mert ahelyett,hogy a elindulna a film, csak reklamok ugranak fel, hogy engedelyezzem etr, engedelyezzem azt.Ha elitusatitom, vissza felugrik, ha engedelyezem meg kamu nyeremenyoldalak ugranak fel, aminel a visszagomb nem is mukodik, ki kell lepjek az egeszbol.Lehet,hogy ez normalis es igy kell hasznalni az oldalt?Bizom benne,hogy nem.

2018. dec. 22. 19:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
2018. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#20/#21: Baromságokat bárki írogathat, de ismételjük át még egyszer:

1. Ez nem törvény, csak irányelv. Az EU-tagállamoknak évek állnak rendelkezésére hogy az irányelveknek megfelelő törvényeket alkossanak.

2. Nem világméretű, csak az EU-n belül érvényes.

3. Eleve amiket felsoroltál - torrenten keresztül, videómegosztókra/felhőtárhelyekre való illegális feltöltés - idáig sem volt megengedett, a jogtulajdonosok.

2018. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Értem én mint mondasz.

Csak azt nem értem hogy egy ilyen helyekre feltöltőtt filmek filmnézős oldalakon nCore-n eltünnek?

Mert ha igen, akkor hogyan használjúk tovább?

Talán Proxy, VPN, Tor?


Remélem érted mire célzók, ha nem el mondom!

Van egy film pl: Démonok között és ez fent van csomó filmnézes oldalon és nCore-n Majomparaden stb torrent oldalon, Popcorn Time stb, és ott ha letörlik akkor hiába írom be a film címét csak ennyit kapok: Nincs találat.


Nekem vannak filmek fent YouTube csatornámon, akkor azt mind lefogják törölni és csak Amerikaiak nézhetik meg, meg akik nem tartoznak az EU-hoz?

2018. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem értem hogy egy ilyen helyekre feltöltőtt filmek filmnézős oldalakon nCore-n eltünnek?"

Igen, megeshet, mivel a jogtulajdonos engedélye nélkül lettek feltöltve. Ez teljesen független az említett 13-as cikkelytől.


"Nekem vannak filmek fent YouTube csatornámon, akkor azt mind lefogják törölni és csak Amerikaiak nézhetik meg, meg akik nem tartoznak az EU-hoz?"

Mint már mondtam: a törlés teljesen független a 13-as cikkelytől. Az USA-ban is törlik, ha a jogtulajdonos kéri/a Youtube megtalálja a Content ID alapján.

2018. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Igen, megeshet, mivel a jogtulajdonos engedélye nélkül lettek feltöltve."


Ha ez történik majd, akkor hol tudok majd zenéket és filmeket letöltenni ingyen?

Vagy mibe változik majd torrent?

2018. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Ha ez történik majd, akkor hol tudok majd zenéket és filmeket letöltenni ingyen?"

A #16-os hozzászólásomban már utaltam rá: "A torrent- és "filmnézős"-oldalak idáig is tettek a szerzői jogra" - így nem fog semmi változni.

Ha törlik a filmet, megjelenik egy másik oldalon. Ha megszűnik egy tracker-oldal, lesz helyette másik.

Vagy - mint arra már utaltam az előzőleg említett hozzászólásomban - most már nem is kell tracker-oldal, nem kell torrent-fájlokkal vacakolni: a DHT hálózaton keresztül be lehet indexelni a megosztott tartalmakat, és az így létrejött adatbázisban keresni is lehet.

2018. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Az lenne jó hogy a nCore rar-ba töltenének fel filmeket és titkosítva, akkor nem lenne gond.


Amiket küldél a torrent helyett, azok a saját oldalukon szerveren tárolják?

Nem nagyon értem ezt az új dolgot.

2018. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Az lenne jó hogy a nCore rar-ba töltenének fel filmeket és titkosítva, akkor nem lenne gond."

De gond lenne, mert a tartalom egy adott szerveren lenne.

És bár titkosítva lenne, de nem anonimizáltan (tehát lehet tudni, hogy egy-egy titkosított rar fájl valójában mit tartalmaz), egy adott csoport számára publikusan, így az problémát okozna.


"Amiket küldél a torrent helyett, azok a saját oldalukon szerveren tárolják?"

Nem a torrent helyett küldtem, hanem a torrent modern használata mutattam példát.


A torrent esetén a tartalmak nem egy vagy több kitüntetett szerveren vannak (mint egy web- vagy FTP-tárhelynél vagy egy-egy videómegosztó-oldalnál), hanem egy-egy olyan hoszton, amelyek szerverként illetve kliensként is működhetnek, és bármelyik kapcsolódhat bármelyikhez (ezt nevezik P2P-hálózatnak).


Ezen tartalmak közzétételének/kereshetőségének megkönnyítése miatt alkották meg a tracker szervereket, amik koordinálják hogy egy-egy tartalom milyen hoszton érhetőek el (így a torrentezés egy hibrid - torrentkliensek + tracker-szerver[ek] illetve P2P-hálózat - hálóüzaton zajlik).


Viszont erre a tracker-szerverre - mint azt már említettem - sincs feltétlenül szükség, elvégezhető teljesen P2P-hálózat segítségével - csak kissé komplikáltabb.

2018. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!