Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnam kikerulni a...

Hogy tudnam kikerulni a reklamokat a sorozatbaraton?

Figyelt kérdés
Vegre sikerult meghivot kapnom.De nagyon csalodott vagyok,mert ahelyett,hogy a elindulna a film, csak reklamok ugranak fel, hogy engedelyezzem etr, engedelyezzem azt.Ha elitusatitom, vissza felugrik, ha engedelyezem meg kamu nyeremenyoldalak ugranak fel, aminel a visszagomb nem is mukodik, ki kell lepjek az egeszbol.Lehet,hogy ez normalis es igy kell hasznalni az oldalt?Bizom benne,hogy nem.

2018. dec. 22. 19:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
#10: dehogy nem lesznek ne láss már rémeket - rengetegszer hisztiztél már itt a fórumon ilyen témában.
2018. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

# 11 Dehogynem.

Pedig most szünt meg a világ legnagyobb torrentoldala, azért mert jön az új törvény, és nem akartak büntetést fizetni.


Pár magyar zárt torrntoldalam is megszünz idén, lehet hamarossan az ncore lesz.


Már jól tudom elfogadták a 13 cíkkelyt.

2018. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem törvény (law) csak irányelv (directive). Ráadásul ez csak az EU-n belül lenne majd érvényes.

2. A torrentoldalak megszűnése és a még életbe nem lépett irányelv között nincs összefüggés.

3. Nem mellesleg a thepiratebay elérhető proxioldalakon keresztül ( [link] ).

4. Vegyük azt is hozzá, hogy:

* trackeroldalt fenntartani költséges - ezt a költséget meg valakinek, valamilyen módon meg kell fizetni. Ez lehet hírdetés (a felhasználók letiltják), az oldal kódjába rejtett kriptovaluta-bányász szkript (a felhasználókat idegeíti, így a rátermettebbje letíltja azt is az előbb említett reklámblokkolóval), adakozás (ami ugye necces)

* a tisztán tracker alapú torrentezés már nagyon régi technológia, eljárt felette az idő - egyrészt vannak modernebb megoldások, másrészt vannak ingyenes/olcsó legális on-demand szolgáltatások

2018. dec. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

# 14 Én nem fizetek semmi ért, olyan filmek sose lesznek fent ami nekem meg vannak.


Azt mondot a torrent már elavult. Mi lesz helyette ami ingyenes?


Akkor ez a törvény létrejönn mennyire érinti a torrentoldalakat?

Meg az filmnézős oldalakat?


Magyarázd el kérlek érthetően, mert kicsit félek már hogy vége lesz a megszokott internetnek.

2018. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Most én csak erre tipelek!


Van az nCore, Majomparade, stb zárt torrentoldal, ha az új törvény minden szerzői jógi tartalmat tilt. Akkor ezek a torrentoldalakat nem érjűk el, de proxy-n és VPN-n keresztül elérjűk?

De azt mondták egy videóban hogy ezt bűntetni fogják mert illegális.

2018. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
54%

"Azt mondot a torrent már elavult."

Nem ezt mondtam, hanem:

"a tisztán tracker alapú torrentezés már nagyon régi technológia"

tehát nem kell feltétlen trackerszerver a torrentek megosztásához, kereséséhez, letöltéséhez.


Ott van a Magnet-link:

[link]

a DHT-protokoll:

[link]

a Gossip-protokoll:

[link]

ilyesmiket használ például a Tribler:

[link]


Trackerszervertől független keresést lehet végezni a BTDig segítségével (ami bele van integrálva a qBittorrent kliensbe):

[link]

vagy ott a BTHub:

[link]

a BTKiss:

[link]

a DigBT:

[link]

a BTKitty:

[link]

de üzemeltethetsz saját DHT-keresőmotort:

[link]


"Akkor ez a törvény létrejönn mennyire érinti a torrentoldalakat?

Meg az filmnézős oldalakat?

...

Van az nCore, Majomparade, stb zárt torrentoldal, ha az új törvény minden szerzői jógi tartalmat tilt."

Még egyszer: ez nem törvény. Ez egy irányelv.

A tagállamokon múlik mennyire fogják implementálni.


A torrent- és "filmnézős"-oldalak idáig is tettek a szerzői jogra - az új irányelv nem változtat a helyzetükön.

2018. dec. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

YouTube, Dailymotion, Vimeo, Indavideó, Videa stb legális megosztokkal, mi lesz ha ez az új írányelvet elfogadják?


Remélem nem lesz belőle semmi.

Az biztos a Indavideó, Videa bezárja kapuit akkor, a sok büntetéstől.

2018. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Google Drive-ra, Google Fótok-ra, Mega-ra, töltöttem fel filmeket zenéket. Akkor le lesznek törölve?
2018. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"YouTube, Dailymotion, Vimeo, Indavideó, Videa stb legális megosztokkal, mi lesz"

Semmi. Minden ugyanúgy megy tovább.

Ha rátalálnak (akár automatikusan - lásd Content ID - akár a jogtulajdonos által jelentve) az illegálisan feltöltött tartalomra, törlik - mint azt már régebben is tették.


Felhőtárhelyeken hasonlóan: ha rátalálnak (akár illegális tartalmat keresve, akár a megosztott tartalmat a jogtulajdonos által jelentve), akkor törlik - mint azt már régebben is tették.

Ha anonimizálod (az állomány nevéből ne lehessen következtetni a tartalmára) és titkosítod a tartalmat (Cyptomator, oDrive, BoxCryptor; 7Zip vagy Winrar5 AES256-titkosítású archívumban), és nem osztod meg, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy nem törlik.

2018. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Azt mondták nekem!

Képek:

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!