Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok üzenni a Facebook...

Hogyan tudok üzenni a Facebook moderátornak, Az fb használatán kívül? Lenne hozzá pár kérdésem. Elérhetettlen sumák társaság.

Figyelt kérdés
Milyen alapon követelnek tőlem/rólam fotót, ha már mint KOMISZ KUVASZ-ként regisztráltak,A fotón is egy kuvasz van és 24 órán keresztül rám sem néztek. Honnan tudnak 12 óra után a húgomról, a lányaimról, a vejeimről, 5 különböző rokonomról és néhány munkatársamról valamint a munkahelyemről? EZEKET AZ ADATOKAT NEM ADTAM MEG ÉS NEM IS CÉLOZTAM RÁ!!! FORDULHATOK AZ ADATVÉDELMI OMBUDSZMANHOZ? Na ide figyelj te csupa kisbetűvel írt facebook moderátor (ne húzd ki magad "te" nem vagy NEMECSEK ERNŐ -már ha egyáltalán érted azt amiről beszélek). Ezt nem hagyom annyiban (kerül amibe kerül az életemet is beleértve). A tiédről szót sem ejtek mert fenyegetésként értelmeznéd; pedig csak gúnyolódás semmi más. (Piti dolgok nem érdekelnek) Azt viszont elvárom sőt megkövetelem "töled", hogy tisztességesen és becsületesen végezd a munkád.

2018. dec. 29. 02:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Velem törököt fogtál kedves barátom. Mellesleg az értelmező szótár használata számodra erősen ajánlott.Nagyon hozzászokhattál a "hatelemis" hozzászólásokhoz, úgymint : ja ,igen, úgy van és a többi primitív baromsághoz. Tudod a kivétel erősíti a szabályt. Egy frászt azt tudod; már az óvodában is a zokni lehetett a jeled; a bilit kizártam, mert csak dühös vagyok , de nem rosszindulatú vagy gonosz esetleg sértő módon alpári.
2018. dec. 29. 02:47
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem voltál regisztrálva, akikkel kapcsolatban vagy, ők adhattak hozzáférést Facebook számára saját Gmail névjegyzékükhöz, amelyet aztán importált az oldal és eltárolta az e-mail címedet adott illetőhöz társítva, hogy kapcsolatban vagytok.

Nem kell másokat bejelölni vagy akárcsak regisztrálva se lenni, elég ha mások megosztják kontaktjaikat az oldallal önként, hogy kivel is vannak kapcsolatban...

2018. dec. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így, ahogy csináltad, hiszen irományod nem kérdés, hanem maga az üzeneted.
2018. dec. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek mentél oda? :)
2018. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Vedd be a gyógyszered inkább.
2018. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom itt nem a Facebook staff állt meg hatodik általánosban...
2018. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minek mentem oda? Többek között OPEL-os csoportok miatt. Ettől függetlenül ez az én magánügyem.
2018. dec. 29. 13:55
 8/10 FastSupportAgent ***** válasza:

Szia!

A Facebook, mint egy csomó másik cég adatot gyűjt rólad, még ha nem is vagy regisztrálva.

Arról, hogy ez hogyan működik, arról itt egy cikk, olvasd el, hosszú és kimeríti a témát: [link]


Itt van egy magyar cikk is, szintén érdekes : [link]


Letölheted, mit tud rólad eme csodás cég: A Facebook-profil jobb felső sarkában levő Kezdőlap felirat mellett levő kis lefelé mutató nyílra kattintva a legördülő menü első sorában, a Fiókbeállítások feliratra klikkelve jutunk az Általános fiókbeállítások oldalra. Ennek az alján van egy link: Tölts le egy másolatot a Facebookon tárolt adataidról szöveggel. Ha erre rákattintunk, jutunk el a Készíts másolatot Facebook megosztásaidról gombhoz. Ha erre klikkelünk, a rendszer összegyűjti a publikált fényképeket, üzenőfal-bejegyzéseket, üzeneteket és egyes további információidat. Ez eltarthat egy ideig, nem azonnal kapja meg a felhasználó. A rendszer e-mailt küld, amint az archívum készen áll a letöltésre. Ha ez megtörtént, a személyazonosság igazolását követően lehet letölteni a fájlt.


érdekes lehet neked még ez a cikk is: [link]


sok sikert,

Dávid

2018. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia Dávid!

Köszönöm a linkeket nagyon sokat segítettél.

Arról is biztosítalak, hogy nem adom fel. Ez a dolog egész egyszerűen presztízs kérdés lett a számomra! Ha a gatyám rámegy akkor is a nagy nyílvánossághoz valamint az adatvédelmi ombudsmanhoz fordulok. Minden üzenetről/értesítésről fényképeket készítek és azokat több általam biztonságos helyre is elmentem, nem csak a pendrájvra/cd-re és a printelésre gondolok! idörendben tudom dokumentálni az eseményeket.

Boldog újévet Neked és a Családodnak is.

János

2018. dec. 29. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
LoL
2018. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!