Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopba jelerősítő?

Laptopba jelerősítő?

Figyelt kérdés

Van egy Acer Swift 3-am , ebben ugye ethernet csatlakozás nincs, csak wifivel tudok csatlakozni netre, viszont néha nevetségesen gyenge a net miközben telefonokon teljesen jó. Nem hiszem , hogy a szolgáltató routere lenne rossz mert Tv, konzol, telefonok is wifiről kapják a netet, plusz ez a hiba fennáll 2 szobával alrébb is , és az ágyam mellett is (ahol a router ban).

Mi okozhatja ezt, és hogyan tudnám orvosolni? Van kimondottan valami antenna a laptopba ,hogy jobb vétele legyen? Vagy kit tehetnék?



2019. jan. 12. 22:24
 1/6 Dongaben ***** válasza:
Van USB-s WIFI vevő, amit kipróbálhatsz. De lehet, hogy csak WIFI drivert kell cserélni a gépen... Próbáld meg más (Akár régebbi.) driverrel. Baj, nem lehet belőle.
2019. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, ezt direktbe honnan tudom letölteni , vagy milyet telepítsek?


Ennyire nem vagyok benne a sz.technikában. :)

2019. jan. 12. 22:55
 3/6 Dongaben ***** válasza:
A gyártó (Acer) honlapjáról, a pontos típus, és operációs rendszer alapján. Mi a PONTOS típusa a gépnek? És milyen rendszer van rajta?
2019. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közben idáig eljutottam :)

Most letöltöttem a javításra mentem, csak most tesztelni kéne valahogy majd...:)


Ha ez sem oldotta meg, mit tudok tenni még?

Amúgy köszi a segítséget!

2019. jan. 12. 23:20
 5/6 Dongaben ***** válasza:
Egy külső USB-s WIFI vevő. Az ilyen "slim" gépeknél sajnos a WIFI nem valami "acélos". A telefon, az más rendszerrel megy (Pl. Android.) és az kevesebbel is beéri, mint egy laptop.
2019. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most 164mb/s volt a sebesség 2x , tegnap este 5, egyszer 50 volt. Talán csak ez kellett neki. :)
2019. jan. 12. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!