Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Switch mehet egyszerre?

Switch mehet egyszerre?

Figyelt kérdés

Lesz Ip tv-nk, de 3 switch kell ahhoz, hogy mindehova kerüljön internet és TV is, megoldható dolog?

Ha az utolsóhoz is elér, mekkora lesz a vesztesége?

Ha nem, még most lemondom, amúgy is kamuztak egy két dologban, és még nicns bekötve a cucc.



2019. jan. 14. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben gigabites router után nem egy 100asat kötsz be úgy veszteséggel nem nagyon kell számolnod. Működni mindenképp működne
2019. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, [link] már működnie kéne, nem?
2019. jan. 14. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Mire elér hozzád amit írok kb 400 switchen átszaladt. Szerinted ha még 2 bekerül mi lesz ?
2019. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy ha tudnám, baromira nem kérdeztem volna meg.
2019. jan. 14. 20:29
 5/8 A kérdező kommentje:
csak olvastam itt már hasonlót, hogy ha jön egy kábel a modemből, és az lesz bedugva egy switchbe amiből egy kábel megy a tvbe egy meg a gépbe ott már érezhetően szoktak problémák lenni!
2019. jan. 14. 20:31
 6/8 Derwer ***** válasza:
Az szerintem DSLnél volt, amikor nincs elég sávszélesség a TVnek és a lz internetnek. A ház és a szolgáltató között. Nem a LANon.
2019. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben, legyen így, ahogy ti mondjátok.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

egyéként itt is hasonló a probléma.

Ez alapján aggódtam én is, mert


->gép

->switch->tv

->switch->switch->tv

modem->switch->gép

véglegesen így nézne ki, mire mindenhol lenne net a tv+szgép-hez.

2019. jan. 14. 21:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Ó remek, nem úgy küldte el, mint ahogy reméltem... mindegy, ha nincs gond ezzel akkor nem aggódom.
2019. jan. 14. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!