Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook láthatóság kikapcsolá...

Facebook láthatóság kikapcsolása, hogyan?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bejelentkezve chat-be, nem vagyok elérhető messengeren sem, nem lájkolok nem osztok semmit, akkor honnan tudják hogy fent vagyok?


Nem véletlen mert sokszor mondják, hogy "láttam hogy fent vagy"


Mit kellene állítanom hogy ne legyen így?



2019. jan. 16. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiók felfüggesztése / törlése.
2019. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy közbe telefonról is fent vagy?
2019. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor látszol elérhetőnek, ha valami aktivitást végzel. Pl. elég, ha az asztali Facebookon mozgatod az egeret, máris elérhetőnek mutat. Ha a Messenger nyitva van állandóan és nem zárod le a képernyőt, akkor is folyamatosan elérhetőnek mutat.

Ha meg "ki van kapcsolva a chat" akkor is elérhető vagy, csak annyi a különbség, hogy nincs nálad zöld pötty, hanem azt írja végig, hogy 1 perce voltál fent. (Nem tudom eldönteni a kérdésből, hogy épp használod-e a Facebookot, vagy semmit se csinálsz, és úgy jelez elérhetőnek?)

2019. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Messengerben be vagyok jelentkezve, de meg sincs nyitva és még nem is kapcsolódok hálózatra.


Igen, asztali gépen böngészgetek, akkor már ez is lehet a baj? :/

2019. jan. 18. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Messengerbe is külön kapcsold ki szerintem
2019. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!