Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek megadtam a...

Ha valakinek megadtam a számomat, megtalálhat Facebookon vagy ahova a számommal vagyok felregisztrálva? Ugye nem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem kétféleképpen lehet megadni a telefonszámot FB-n is, van amikor csak simán megadod és amikor a biztonsági beállításoknál, a kétlépcsős azonosítás miatt adod meg...

A simán megadott telefonszám - beállítástól függően - kereshetővé válhat... Beállításban ezt tudod szabályozni szerintem. Kéthavonta ha belépek FB-re, szóval nem tudom fejből, de ez beállítható, nézd át a beállításokat.

2019. febr. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

FaceBookon, vagyis pontosabban a Messenger keresőjébe a számodat vagy nevedett beírva megtalálhat, ha elmentette a telefonszámod a készülékbe, és még csak nem is kell hogy publikus legyen, azaz elég ha meg van adva és csak te láthatod. (Régebben nem kellet elmentenie a számodat, csak rákeresni, ezen szigorítottak picit.)

Más oldalakon is előfordulhat, hogy megtalál telefonszám alapján, de ott inkább csak akkor ha az látszik a profil adatlapodon...

2019. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ettől tartok én os, most mit csináljak?


Ha előre letiltom?


Régen nekem meg volt egy pár tanár száma, a Messenger felvette őket...

2019. febr. 9. 09:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Most akkor mit csináljak? Két szintes izé miatt adtam meg a számom,a Facebookon, instán már kitöröltem, hogy rám ne találjon
2019. febr. 9. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!