Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez hogy van Messengeren?

Ez hogy van Messengeren?

Figyelt kérdés
Írtam valakinek üzenetet, akkor épp nem volt fent, de azt jelezte hogy megkapta, kék körben volt a pipa. Most látom hogy 7 perce volt fent utoljára, de most hogy belépett, úgy néz ki, mintha meg sem kapta volna. Szürke kör. Ilyenkor mi történik?
2019. febr. 10. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Messenger partnerek vagytok már, váltottatok korábban is üzenetet?

Van olyan első üzenetváltáskor, hogy az illető eldöntheti, szeretne -e tőled üzeneteket kapni és amíg nem engedélyezi, addig nem láthatod hogy elolvasta -e. a "megkapta" (kézbesítve) és az "elolvasta" két külön dolog.

2019. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, a kezdetek óta partnerek vagyunk.

Ő írt rám éjjel, én ma válaszoltam neki, és most ez a fura helyzet van.

2019. febr. 10. 15:56
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy tudom hogy amikor szürke körben van a pipa, akkor még kézbesítve sincs, ha kék körben van akkor kézbesítve van de még nem látta, és ha az ő képe jelenik meg az üzenet mellett, akkor látta.

Mikor elküldtem az üzenetet, offline volt, de eljutottam oda, hogy kék kör volt, azaz kézbesítve. És ez a fura hogy amikor belépett, azóta szürke a kör, mintha elküldve sem lenne. Ilyet még nem láttam ezelőtt.

2019. febr. 10. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!