Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan thaiföldi...

Quatermain kérdése:

Létezik olyan thaiföldi ingatlanhirdető portál, mint nálunk a jófogás ingatlan, ha igen, melyik az?

Figyelt kérdés
Nem a realigro és társaira gondolok, hanem helyi oldalakra.
2019. febr. 11. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha tudsz Thai nyelven, akkor te is rá tudsz keresni. Ha pedig nem tudsz Thai nyelven, akkor úgysem érsz vele lóphaszt sem, szóval erről ennyit.
2019. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most jól 'megaszontad a semmit. :D

Jár a keksz.

2019. febr. 11. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Erdei gyümölcsöset, ha lehet! :)
2019. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos beírtam a Google fordítóba, hogy "thaiföld ingatlan" és lefordíttattam vele thai nyelvre, majd az eredményt beírtam Google-be és lám:

[link]


...ha ráklikkelsz valamelyik találatra, akkor utána fogod az adott oldal URL-jét, bemásolod a Google Fordító szövegmezőjébe, majd forrásnyelvnek beállítod a thai-t, célnyelvnek pedig az angolt vagy a magyart, majd a lefordított szöveg boxban lévő URL-re kattintasz, akkor lefordítva megkapod az egész ingatlanhirdető oldalt angol/magyar nyelven.

2019. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, ilyen válaszokat vártam. Köszönöm szépen.
2019. febr. 12. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:

...de egyébként, szerintem ha csak simán angolul rákeresel, akkor is bőven lesznek találatok:

[link]

2019. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdés pont emiatt került ki, az ilyen találatok miatt, ugyanis én nem luxusvillákat, amelyeket közvetítőcégek hirdetnek, hanem egyszerű kertes, de jól karbantartott házakat keresek. Nem probléma ha helyi nyelvű az oldal.
2019. febr. 15. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!