Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Tinderen ha megnézzük valakinek az adatlapját, ő látni fogja?

Gondoltam, hogy regisztráljak, de nem értem, hogy hogyan műkődik, ezért nem szeretnék valami hülyeséget csinálni

Keress kérdéseket hasonló témában: Tinder

febr. 11. 13:21  Privát üzenet  

A válasz
Nem fogja látni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 11. 13:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnám megnézni valaki adatlapját egy társkereső oldalon?
Olvastam az előbb egy lány adatlapját, íme: És ha rám írsz és te is tetszel nekem csak akkor fogok válaszolni! ezek után miről beszélünk?
Lányok / Nők. El szoktátok olvasni a ferfiak adatlapjat, hogy mit irnak magukrol?
A kiszemelt férfival mindig megnézzük egymást, aztán úgy csinál mintha nem is látott volna soha, vajon miért csinálta ezt?
Ha a facebook-on megnézzük valakinek az adatlapját akkor ismerősök felsorolás alatt azt látjuk akivel az adott személy a legtöbbet beszélget?
Iwiw-en még mindig nem látja az ismerősünk, ha megnézzük az adatlapját?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!